Черговий практичний тренінг для вчителів біології

15 березня 2018 року на базі кафедри біохімії та біотехнології  відбувся третій практичний тренінг для вчителів біології та хімії загальноосвітніх шкіл Івано-Франківської області. Заняття з вчителями провела доцент кафедри Олександра Абрат. Тема лабораторного заняття стосувалась  вивчення фізико-хімічних властивостей білків.

Нагадуємо, що тренінги відбуваються у рамках створення на базі  факультету природничих наук науково-просвітницького біолого-хімічного центру, що покликаний надавати експериментальну базу і методологічне забезпечення для підвищення кваліфікації вчителів відповідних предметів та створити умови для проведення дослідницьких робіт учнями середніх шкіл і підготовки їх до предметних олімпіад. Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених осіб (пропозиції надсилайте на електронну адресу: bio-chem.hub.if@ukr.net)