Екскурсія та лабораторний практикум для учнів Вигодської ЗОШ

2 травня кафедру біохімії та біотехнології відвідали учні Вигодської ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинського району під керівництвом нашої колишньої випускниці, вчителя біології Ольги Децик (Величко). Доцент кафедри Олександра Абрат провела для учнів цікаву екскурсію, а також короткий лабораторний біохімічно-мікробіологічний практикум.  Під час екскурсії Олександра Абрат ознайомила учнів з основними напрямками роботи та досягненнями кафедри, а також з модельними об’єктами, на яких працюють наші студенти.   На лабораторному занятті під її керівництвом учні мали змогу навчитись проводити якісні реакції на біомолекули, готувати  препарати мікроорганізмів, аналізували мазок клітин крові та виділяти власну ДНК.

Учні  були дуже задоволені поїздкою, оскільки отримали багато приємних вражень та корисних навичок. Пообіцяли приїхати ще ).