Науковий пікнік у місті Богородчани

21 вересня 2018 року у місті Богородчани відбувся #Богородчанськийнауковийпікнік2018 на базі Богородчанської загальноосвітньої школи №1, участь у якому взяли всі навчальні заклади Івано-Франківська.
Метою заходу було зацікавити та зорієнтувати абітурієнтів на вибір майбутньої професії. Спеціальність “біохімік” на заході представляли магістранти Семчук Аліна та Хом’якова Ірина, які ознайомили учнів з тим, чого навчають і що вивчають на кафедрі біохімії та біотехнології. Під їхнім пильним керівництвом допитливі учні мали змогу подивитися на власні ДНК, розглянути імунні клітини крові під мікроскопом, познайомитись і доторкнутись до модельних об’єктів (миші, плодові мушки та рослини), з якими працюють на кафедрі. Демонстраційні досліди та мишки викликали жвавий інтерес у учнів всіх вікових категорій :).