Наукове стажування на базі Інституту фізіології та харчування тварин ім. Кєлановського в м. Яблонна (Польща)

З 12 вересня по 12 жовтня 2018 року молоді дослідники кафедри біохімії та біотехнології – студент 4 курсу Владислав Когут, а також наукові співробітники Галина Шмігель та Надія Мосійчук брали участь у міжнародному науковому дослідженні, яке проводилося на базі Інституту фізіології та харчування тварин ім. Кєлановського в м. Яблонна (Польща). Кураторами наукового проекту були професори Stefan Pierzynowski з Лундського університету (м. Лунд, Швеція) та Jarek Wolinski (Польща). Дослідження проводилися на замовлення відомої американської фармацевтичної компанії. Основною метою наукового проекту було дослідження фармакокінетики препарату, що застосовуватиметься для лікування гіперурикемії та подагри. Як модельні організми застосовувалися поросята.