Наші студенти – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з “Біології”

18-19 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Біологія». Захід проходив у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка. У конференції взяли участь 19 автори наукових студентських робіт з 19 закладів вищої освіти України, які були відібрані експертною комісією із 75 робіт, поданих на конкурс.
За результатами науково-практичної конференції студенти ІV курсу спеціальності «Біологія» (спеціалізація «Біохімія») ОЛЕГ ДЕМ’ЯНЧУК та МАР’ЯНА СІТКО стали переможцями конкурсу та нагороджені Дипломом І ступеня.
Наші студенти виступили з доповіддю на тему: «Участь білків NRF2 та KEAP1 у регуляції метаболізму та стійкості плодової мушки до стресів».
Керівник наукової роботи – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології Марія Байляк.
Вітаємо студентів та їхнього керівника та бажаємо подальшої плідної праці та нових успіхів!