Наша магістранка Мирослава Ватащук взяла участь у закордонному науковому дослідженні

З 25 березня по 29 травня 2019 року магістрантка кафедри біохімії та біотехнології Мирослава Ватащук на запрошення Dr. Tetyana Yevsa взяла участь в науковому дослідженні у відділі гастроентерології, гепатології та ендокринології університету Вища медична школа міста Ганновер (Німеччина). Мирослава була учасницею дослідження на тему: «Взаємодія біохімічних та імунологічних процесів у мишей із передраковими захворюваннями печінки». Робота виконувалась разом з колишніми студентками нашої кафедри:

1 – Анастасією Грущенко (наразі продовжує навчання у Вищій медичній школі Ганновера у межах програми Leonhard Euler 2018/2019, отриманої від Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD); 
2 – Наталкою Петрів (аспірантка Вищої медичної школи Ганновера, колишня лауреатка програми Leonhard Euler 2017/2018).

Керівниками проекту є Tetyana Yevsa та Галина Семчишин.

Як анонс, зовсім нещодавно Німецька служба академічних обмінів DAAD підтвердила, що Мирослава стала стипендіаткою програми Leonhard Euler 2019/2020 і отримає кошти на завершення магістерської роботи на рідній кафедрі та у німецьких партнерів. Деталі повідомимо незабаром, тож слідкуйте за новинами нашій сторінці!!!

На фото вище можна побачити наших дівчат (з прапорцями України) – в центрі Мирося та поруч Наталя. На іншому фото (нижче) Настя за роботою.