Наша молода науковиця Уляна Семанюк проходить стажування в Гельсінському університеті (Фінляндія)

Наша співробітниця, кандидатка біологічних наук та молода науковиця Уляна Семанюк, яка у вересні цього року успішно захистила дисертаційну роботу за темою: “Регуляція фізіолого-біохімічних показників Drosophila melanogaster дієтою та інсуліноподібними пептидами” тепер проходитиме стажування у Гельсінському університеті (Фінляндія). Це стало можливим завдяки ініціативі «Scientists for Scientists» для підтримки українських науковців від міжнародної організації Human Frontier Science Program, стипендіатом якої є Юха Саарікангас (Juha Saarikangas), в команді якого і буде працювати Уляна Семанюк.
Як зазначає молода науковиця: «Тема проєкту, в якому я братиму участь “Нова роль старіння: походження клітинної диференціації та еволюція багатоклітинності”. Мета проєкту – дослідити, чи не може клітинне старіння лежати в основі походження диференціації клітин багатоклітинного організму при переході від одноклітинності до багатоклітинності». Як модельний об’єкт науковці використовують пекарські дріжджі. Програма триватиме до вересня 2023 року включно.

Щиро радіємо і вітаємо Уляну Семанюк з цією чудовою можливістю!