Співробітники кафедри біохімії та біотехнології проходять практичний тренінг в рамках спільного німецько-українського проєкту наданим DAAD в м. Тюбінген (Німеччина)

2 листопада 2022 року науковці кафедри біохімії та біотехнології ПНУ ім. В. Стефаника: професорка, докторка біологічних наук Марія Байляк, професор, доктор біологічних наук Володимир Лущак, а також аспірантки 3-го року навчання Мирослава Ватащук і Вікторія Гурза та аспірантка 2-го року навчання Надія Стефанишин прибули до Iнституту фізіології університету м. Тюбінген (Німеччина) (Institute of Physiology, Department of Neurophysiology. Eberhard Karls University Tübingen) на запрошення професорки Ольги Гаращук (директорки інституту фізіології університету м. Тюбінген (Німеччина) на практичний тренінг, який відбудеться на кафедрі нейрофізіології у рамках спільного проєкту під назвою «Blended Kurs «Integrative Biowissenschaften», наданим DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst – Німецька служба академічних обмінів) за програми фінансування «Ukraine digital – Studienerfolg in Krisenzeiten sichern». Під час тренінгу аспірантки під керівництвом старших колег виконають частину експериментальної роботи на базі Інституту фізіології університету м. Тюбінген, а саме визначення показників оксидативного стресу і енергетичного обміну у тканинних зразках мишей молодої та старшої вікової груп, які утримувались на дієті з обмеженою калорійністю.

Бажаємо колегам вдосконалити навички та отримати новий незабутній досвід!