Звернення до талановитої молоді України Володимира Лущака – біохіміка, доктора біологічних наук, професора, лауреата премій «Scopus Awards Ukraine» та «Web of Science Award Ukraine», завідувача кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету, автора понад 200 наукових праць, опублікованих переважно у провідних міжнародних виданнях (індекс Гірша 35 у Scopus і 39 у Google Scholar)
Хочете підкорити найвищі вершини науки?! Вступайте до Прикарпатського національного університету!
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/07/піп-Іван-1024x581.png)