Гру
23
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/Слайд1-300x225.jpg)
Кафедра біохімії та біотехнології
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
З 25 листопада по 22 грудня 2019 року старший лаборант кафедри Галина Шмігель взяла участь в науковому дослідженні впливу комерційного препарату на розвиток ожиріння у свиней після індукованого в них метаболічного синдрому. Дослідження відбулося на базі Інституту фізіології та харчування read more