6 листопада успішно захистила кандидатську дисертацію з біохімії наша співробітниця – Ольга Стрільбицька!
Тема роботи «Регуляція фізіолого-біохімічних процесів Drosophila melanogaster шляхом модуляції сигнальної системи TOR/IS/Myc у стовбурових клітинах кишківника» Керівник роботи – доцент, к.б.н. Олег Лущак.
Захист відбувся на онлайн-засіданні спеціалізованої вченої ради у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Ольга продемонструвала високий рівень підготовки і отримала дуже схвальні відгуки членів спеціалізованої вченої ради та опонентів. Результат працьовитості і наполегливості Ольги – 7 статей за темою дисертації і всі статті опубліковані у рецензованих закордонних виданнях.
Щиро вітаємо дисертантку та її керівника!
НАША КАФЕДРА ПОПОВНИЛАСЬ ЩЕ ОДНИМ КАНДИДАТОМ НАУК!
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/11/Оля-Стрільбицька.jpg)