Наші студентки – стипендіатки Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень!

Cтудентки другого курсу Каріна Маліновська та Наталя Нечитайло пройшли конкурсний відбір та отримали стипендії від Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень (Республіка Польща).
Вітаємо дівчат та радіємо їхнім успіхам!

Довідково:
Студенти Прикарпатського національного університету  – єдині серед студентів українських закладів вищої освіти отримують стипендії відомого Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень (Республіка Польща). Це стало можливим завдяки підписаній 12 червня 2018 року двосторонній Угоді про співпрацю між Фондом Інституту Східноєвропейських досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) та Прикарпатським національним університетом ім. Василя Стефаника (м.Івано-Франківськ, Україна). Засновником Фонду є голова Програмної Ради Центральноєвропейського Економічного Форуму  (загальновідомого як Центральноєвропейський Давос) Зигмунт Бердиховський.