21 cерпня наші студенти у складі делегації ПНУ здійснили сходження на г. Піп Іван

Студенти нашої кафедри спільно із провідними науковцями та краєзнавцями відвідали Міжнародний науковий центр «Обсерваторія» Прикарпатського та Варшавського університетів на г. Піп Іван, де обговорили потенційні можливості розвитку наукового центру та проблеми забруднення навколишнього середовища в Карпатському регіоні. За словами студентів сходження було виснажливим, проте були отримані надзвичайно приємні враження. На вершині Чорної Гори актори Івано-Франківського драматичного театру ім. Івана Франка зіграли феєрію-бурлеск ”Енеїда”, яка є неперевершеним втіленням поеми Івана Котляревського. Вистава вразила як і поціновувачів театрального мистецтва, так і тих глядачів, які не надто знайомі з театром, змусивши пережити цілий спектр емоцій.