Кафедра біохімії та біотехнології долучається до різних волонтерських ініціатив

І ще одна ініціатива, яка розвивається і стає все більше актуальною, і до якої долучилась кафедра біохімії та біотехнології.

Коментар доцента кафедри Олега Лущака: “Діагностична лабораторія клініки ВестМедікал (West Medical, м. Івано-Франківськ) почала надавати послуги безкоштовного проведення аналізів для військових і переміщених осіб. Лабораторія невелика, але уже дозволяє визначати значну кількість показників. Розширення діагностичних потужностей дозволить обладнання яке надала в тимчасове використання Кафедра біохімії та біотехнології ПНУ. На жаль, власних ресурсів вистачить ненадовго, а отже шукаємо кошти для закупки реагентів і витратників, або постачальників які можуть надати певну кількість безкоштовно. Також наскільки можливо забезпечили можливість проведення певних аналізах на місцях (тут на жаль не можу розголошувати деталей)”.