![📡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/1.5/16/1f4e1.png)
Сьогодні відбувся другий спецефір на студентському радіо
Stefanyk – FM до Тижня науки в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Як поєднати науку і патріотизм? Наскільки важливою є наука для розвитку університету і що чекає українську науку після нашої Перемоги? Про це розмова студентки-журналістки Уляни Николюк з науковцем зі світовим ім’ям, доктором біологічних наук, професором кафедри біохімії та біотехнології ПНУ Володимиром Лущаком.
Ефір можете переглянути за посиланням нижче: