Відбулася традиційна посвята першокурсників

11 жовтня відбулась традиційна посвята першокурсників в біохіміки. Цьогоріч організацію взяли на себе третьокурсники.

Захід був поділений на дві частини: перша складалась з різноманітних вікторин та друга – квест. Участь у вікторинах приймали як студенти, так й інші працівники кафедри, зокрема викладачі та аспіранти. У квесті були конкурси на спритність, логіку та лабораторні навички.

Першокурсники склали присягу та пообіцяли гідно прославляти свою професію й кафедру. Також кожен отримав солодкий приз і методички з інструктивними вказівками для розрахунків показників під час лабораторних визначень, які стануть незамінними помічниками при виконанні як лабораторних, так і курсових чи дипломних робіт.

Дякуємо головному організатору студенту 3 курсу Яцині Іллі та іншим, які взяли участь в організації свята, а також всім присутнім.