З Днем Університету!

Дорогі викладачі, студенти, аспіранти, докторанти, працівники, ветерани та випускники Прикарпатського національного університету!

Сьогодні, 14 травня, у нашій університетській родині відзначається подвійне свято – День нашого Університету та День народження видатного українського письменника, громадського діяча і політика, патрона нашого освітнього закладу – Василя Стефаника.

Ми вшановуємо не лише дату заснування нашого університету, а й згадуємо усіх, хто пройшов через його стіни, несучи крізь роки свій розум, свої знання, свою енергію та творчий потенціал. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – це не лише освітній заклад, це осередок інтелектуального розвитку, де кожен студент, викладач, співробітник може відчути себе частиною великого та славетного співтовариства.

Протягом років наш університет виховував та підготував безліч видатних особистостей, які своїми досягненнями та внеском в науку, культуру та суспільство прославили не лише наш заклад, а й увесь регіон, всю Україну.

Цей день – це час не тільки для святкування, а й для подяки. Подяки насамперед нашим ЗСУ! Подяки всім, хто плідно працює на благо університету, хто вкладає свою душу та зусилля в його розвиток і процвітання. Ми ті, хто стоїть на варті духовних цінностей, передає знання майбутнім поколінням та формує лідерів, які змінюють світ на краще.

Нехай прагнення до знань, творчість і пізнавальна активність завжди будуть основними принципами діяльності нашого вишу. Хай Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника продовжує бути місцем зустрічі талановитих людей, творчої енергії та наукових відкриттів.

Бажаємо нам усім ще багато років плідної співпраці та нових досягнень!

З найщирішими побажаннями! Успіхів, натхнення та Перемоги!