З Днем науки в Україні!

Шановні вчені, науковці, науково-педагогічні працівники та дослідники! Докторанти, аспіранти та студенти!

Щиро вітаємо Вас з Днем науки!

У цей день вшановуються традиції та досягнення науковців, які своєю щоденною, наполегливою працею впроваджують новітні технології та примножують інтелектуальний потенціал науки в країні та світі.

Сьогодні Прикарпатський національний університет є не лише лідером серед закладів вищої освіти регіону, а й вважається центром наукової думки.

Не один і не два роки, а десятиліття накопиченого потенціалу зробили Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника сьогодні одним із провідних університетів України. Це великий успіх усієї нашої команди.

З нагоди Дня науки щиро бажаємо здоров’я, миру і добра, творчого натхнення, плідної праці, успіхів і віри в перемогу всім, хто пов’язав науку зі своїм життям. Нехай Ваші знання і таланти будуть корисними для України.