Тренінг з належної лабораторної практики для молодших студентів та магістрантів кафедри провели студенти 3-го курсу

Сьогодні 31 травня 2024 студенти 3-го курсу вкотре організували практичний тренінг з належної лабораторної практики для студентів 1-го та 2-го курсів та магістрантів кафедри.

Третьокурснники провели корисний практичний тренінг про безпеку в лабораторії. Вони нагадали про важливість використання засобів індивідуального захисту, таких як халати, рукавички та окуляри. Також пояснили, як правильно поводитися з ультрафіолетовим випромінюванням та іншими потенційно небезпечними речовинами.

Крім того, студенти 3-го курсу розповіли про необхідність правильного сортування відходів для захисту навколишнього середовища. Вони підкреслили значення підтримання чистоти та порядку на робочому місці та під час лабораторних робіт.

Наші молодші бакалаври та магістранти мали змогу закріпити отримані знання через практичні вправи та вікторину. Такі тренінги допомагають регулярно нагадувати про правила безпеки та уникати помилок у майбутньому. Для молодших студентів і магістрантів це корисний досвід, який допоможе їм у подальшій науковій діяльності.