Студентка Божена Лунів – учасниця наукової конференції у Польщі

Магістрантка Лунів Божена, яка наразі проходить стажування в Інституті експериментальної біології імені Ненського Польської академії наук (Варшава, Польща) взяла участь у науковій конференції, організованою цим же Інститутом (Nencki Conference for Life Science – Focus on Lipid Metabolism).

Ось її коментар»

«Лунів Божена, наразі працюю у Інституті експериментальної біології імені Ненського, у лабораторії, що проводить дослідження пов‘язані із метаболічними захворюваннями, ожирінням та похідними наслідками від нього. Знаходжусь на посаді lab technician та беру участь у кількох проєктах, виконую практичну частину роботи. Зовсім недавно буда учасником конференції по метаболізму ліпідів, що була організована у цьому ж інституті».