Магістрант розповів про стажування з біоінформатики та розказав про метод для аналізу секвенування РНК поодиноких клітин

На кафедрі відбулася цікава доповідь про міжнародне наукове стажування нашого магістранта. Студент бере участь у віддаленому стажуванні в Німеччині, під керівництвом Wolfgang Huber в Європейській лабораторії молекулярної біології (EMBL) в Гайдельберзі.

Тема дослідження магістранта – аналіз поодиноких клітин кишечника дрозофіли для визначення швидкості РНК. Цей біоінформатичний метод дозволяє вивчати динаміку експресії генів на рівні окремих клітин з високою точністю. Використання дрозофіли як модельного організму дає можливість отримати важливі дані, які можуть бути застосовані для розуміння подібних процесів у інших організмів, включаючи людину.

Під час доповіді магістрант поділився деталями свого дослідження, розповів про методологію single-cell аналізу та його значення для сучасної біології. Пишаємося досягненнями нашого магістранта!