Вітаємо наших бакалаврів з успішним захистом дипломних робіт!

Сьогодні, 19 червня 2024 року, на кафедрі біохімії та біотехнології відбувся захист бакалаврських робіт. Загалом, роботи захищало вісім студентів. Це важлива подія для випускників, які завершують своє навчання та готуються здобути ступінь бакалавра.
Під час захисту студенти представили результати своїх досліджень, виконаних протягом останнього року навчання. Роботи охоплювали широкий спектр тем, включаючи дослідження в галузі ПТСР, ожиріння та біотехнології рослин. А тепер детальніше.

Команда рослинних біотехнологів (Булій Ольга, Радик Соломія та Шебунчак Дмитро) виконала роботу щодо оптимізації умов калюсоутворення шипшини та джинури, а також  про вплив умов калюсоутворення та мікроклонального розмноження рослин на вміст біологічно активних речовин у калюсі та мікроклонованих рослинах. Команда дослідників ПТСР (Тутка Аліна, Василишин Оксана, Ткачик Анастасія, Рак Марія), презентували результати з використання різних способів  індукції ПТСР (соціальна ізоляція, тривале знерухомлення, звук хижака, тривалий комбінований одноразовий стрес)  на розвиток тривожної поведінки, біохімічні та імунологічні показники мишей різного віку  та за споживання базової та кафетерійної дієт. Студентка  Охович Анна доповіла про підбір умов для визначення активності параоксонази, важливого антисклеротичного ферменту і потенційного маркера ПТСР, з різними субстратами.
Комісія, яка складалася з провідних викладачів та науковців кафедри, високо оцінила рівень підготовки студентів та їхніх робіт. Особлива увага була приділена новизні досліджень, методологічній точності та практичному значенню отриманих результатів. За свою роботу всі студенти отримали відмінні оцінки.
Після захисту робіт, викладачі привітали студентів з успішним завершенням важливого етапу їхньої освіти та побажали подальших успіхів у науковій та професійній діяльності. Всі студенти вже планують продовжити навчання в магістратурі.
Захист бакалаврських робіт на кафедрі біохімії та біотехнології ще раз підкреслив високий рівень підготовки та професіоналізму студентів, а також важливість наукових досліджень у сучасному світі.