Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт

Сьогодні, 20 червня 2024 року, на кафедрі біохімії та біотехнології відбувся захист курсових робіт студентів 3 курсу, у якому взяли участь чотирнадцять студентів. Це важлива подія для студентів, які проходять проміжний етап свого навчання та демонструють свої наукові здобутки.
Під час захисту студенти представили результати своїх досліджень, виконаних протягом навчального року. Теми курсових робіт охоплювали широкий спектр напрямків. А саме, наші студенти досліджували вплив кафетерійної дієти на фізіологічні параметри у мишей, впливу нітрату срібла на морфологічні та біохімічні параметри шипшини за мікроклонального розмноження, детектування амілоїдних фібрил флуорисцентними барвниками та інші близькі теми досліджень.
Комісія, що складалася з провідних викладачів та науковців кафедри, високо оцінили рівень підготовки студентів та їхніх робіт. Особлива увага була приділена новизні досліджень, методологічній точності та практичному значенню отриманих результатів.
Після захисту робіт, викладачі привітали студентів з успішним завершенням курсових проектів та побажали їм подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності. Захист курсових робіт став важливим кроком у формуванні майбутніх фахівців у галузі біохімії та біотехнології, підкреслюючи високий рівень підготовки та наукового потенціалу студентів.