Завідувач кафедри Марія Байляк включена до бази експертів МОН для проведення наукової експертизи

Міністерства освіти і науки України успішно завершено формування об’єднаної бази експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи у сфері науки та інновацій, зокрема у частині формування українського пулу експертів. Відповідний конкурс тривав з 26 квітня 2024 р. згідно з наказом МОН від 26.04.2024 № 585. Відповідно до наказу МОН України від 12.07.2024 №982 доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біохімії та біотехнології включена до переліку українських експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи обʼєктів експертизи у сфері наукової та науково-технічної діяльності.

Детальніше за посиланням.