Вітаємо наших першокурсників в нашій університетській родині!

Цьогоріч кафедра біохімії та біотехнології поповнилась 15 студентами, які вступили на перший курс освітньої програми  “Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень”. Ми радіємо, що у цей складний час наша молодь обрала навчання в Україні, а саме – наш Прикарпатський національний університет.  Завдяки такій молоді наша держава має майбутнє. Завдяки їй ми розуміємо, що працюємо не марно. Ми віримо, що наші студенти на повну скористаються всіма можливостями, які пропонуватиме їй університет та кафедра,  здобудуть ґрунтовну освіту, практичні професійні навички, розвинуть soft skills  й стануть тими особистостями, які розбудовуватимуть нашу державу і якими ми гордо пишатимемось.

А ще нашим першокурсникам надзвичайно пощастило: тому, що їхнім куратором стала доцент Олександра Абрат – педагог з неймовірним професіоналізмом та великою любов’ю до студентів.