Співробітниця кафедри біохімії та біотехнології Ольга Стрільбицька ввійшла до Топ-10 фіналісток Премії L’Oréal «Для жінок в науці -2024»

Вже другий рік поспіль старшу наукову співробітницю кафедри біохімії та біотехнології Ольгу Стрільбицьку обирають до числа фіналісток найпрестижнішої премії для жінок в науці. Премія реалізовується в Україні вже шостий рік поспіль за сприянням L’Oréal-UNESCO. Мета Премії – підтримати й відзначити талановитих жінок-науковиць, а також заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.

Членами журі Премії є провідні науковці України,  які є визнаними фахівцями у STEM-галузях. Наступним етапом премії стане участь у співбесіді у жовтні 2024 року та оголошення трійки переможниць.

Вітаємо Ольгу із такою можливістю та бажаємо подальших успіхів!