Студенти факультету природничих наук приєдналися до написання диктанту національної єдності

Вже традиційно університетська родина факультету природничих наук доєднується до написання диктанту національної єдності.

Взяти участь у диктанті можна було студентам як в аудиторіях навчального закладу , так і онлайн, оскільки подія транслювалася наживо на радіо та в соціальних мережах.

Студенти 1-4 курсів ОП “Біохімія, біотехнологія та методологія наукових досліджень”, а також четвертого курсу ОП “Біологія та лабораторна діагностика” розпочали роботу в авдиторіях кафедри біохімії та біотехнології, але через тривогу продовжили написання радіодиктанту в укритті.

Участь у радіодиктанті – це не лише перевірка грамотності, а й символічний акт, який об’єднує українців по всьому світу навколо рідного. Тому ця ініціатива щороку дуже жваво приймається студентами. Молодь, як майбутнє країни, має розуміти цінність української мови та культури, особливо в умовах сучасних викликів.