Студентка 2 курсу кафедри біохімії та біотехнології Юлія Трончук взяла участь у міжнародному молодіжному обміні “Modern technology = a better life”, що реалізовувався організацією Kuźnia Młodych Talentów (Польща) за підтримки Європейського Союзу в межах програми Erasmus+ (проєкт №2024-1-PL01-KA152-YOU-000240618).
Проєкт об’єднав молодь з України, Польщі та Румунії, зосереджуючи увагу на розвитку цифрових навичок, обговоренні впливу сучасних технологій і штучного інтелекту (AI) на повсякденне життя, освіту та майбутнє ринку праці.
Учасники:
🔹 брали участь у тематичних воркшопах з історії, етики та ризиків використання AI;
🔹 досліджували сучасні AI-інструменти (ChatGPT, Leonardo AI, RunwayML тощо) та застосовували їх для створення відео, музики й візуального контенту;
🔹 підготували публічну презентацію для польських школярів про можливості штучного інтелекту в повсякденному житті;
🔹 знайомилися з культурною спадщиною регіону Сілезії та розвитком технологічної інфраструктури міста Катовіце.
Цей досвід став для Юлії можливістю поглибити свої знання, розвинути цифрові навички та взяти участь у міжнародному міжкультурному обміні в контексті сучасних європейських ініціатив.
Пишаємося нашими студентами, які гідно представляють університет на міжнародному рівні!