Науковий пікнік “Наука заради миру”

14 травня відбувся науковий пікнік “Наука заради миру” з нагоди Дня університету Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника. Дійство відбувалося навпроти головного корпусу університету. Наша маленька команда від Кафедра біохімії та біотехнології ПНУ Факультет природничих наук демонстрували елементи того як наука може бути корисною для вирішення сучасних викликів у сфері біомедицини та біобезпеки. Одним із елементів програми було обстеження всіх охочих на предмет порушення в організмі ліпідного та вуглеводного обміну. Взяти участь у обстеженні люб’язно погодився наш ректор Ігор Цепенда .
Вітаємо рідний університет та всю університетську спільноту! Бажаємо ще багато нових досягнень та перемог на усіх фронтах!!! Запрошуємо абітурієнтів приєднуватися до нашої дружної команди.