Запрошуємо на освітню програму “Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень”

Вступ до програми

Наша освітня програма “Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень” спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері біологічних наук. Програма пропонує студентам ґрунтовні знання та практичні навички для роботи в сучасних науково-дослідних установах та інноваційних компаніях.

Що ви отримаєте від навчання?

• Теоретичні знання: Лекції та семінари з біохімії, молекулярної біології, генетики, біотехнології та суміжних дисциплін.
  • Практичний досвід: Лабораторні заняття та наукові дослідження під керівництвом провідних викладачів.
  • Навички дослідника: Оволодіння сучасними методами біологічних досліджень та аналітичними методами.
  • Можливості розвитку: Участь у наукових конференціях, стажуваннях та міжнародних обмінах.

Кар’єрні перспективи

Наші випускники працюють у:

• Науково-дослідних інститутах
  • Біотехнологічних компаніях
  • Фармацевтичних компаніях
  • Медичних установах
  • Екологічних організаціях

Контактний телефон: 0342596171

Email: kbh@pnu.edu.ua

Запрошуємо вас стати частиною спільноти майбутніх науковців та інноваторів! Разом ми досягнемо нових вершин у науці та технологіях!