Наша студентка у складі університетської команди взяла участь у воркшопі Startech4.0 Nawa Edition

Наша студентка 4 курсу Христина Федів у складі студентської команди Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника взяла участь у семінарах  Startech4.0 Nawa Edition, які відбулися з 30 вересня по 4 жовтня в Центрі космічних технологій Гірничо-металургійної академії (Centrum Technologii Kosmicznych AGH) у Кракові, Польща. Захід став частиною серії спільних студентських заходів, організованих UNIVERSEH – альянсом європейських космічних університетів.

«Протягом тижня мала можливість вперше розробляти стартап, який використовує різноманітні супутникові дані. Моя команда складалась з чотирьох людей, які були представниками з Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу, Римського університету «Тор Вергата» та Університету АГХ у Кракові. Протягом першого дня ми обговорювали різноманітні проблеми та як їх можна вирішити, використовуючи супутникові дані. Зупинилися на доволі актуальній проблемі, з якою стикаються власники тварин влітку, а саме опіки лап через розпечений асфальт. Протягом тижня мали воркшопи, протягом яких покращували наш проєкт та вчилися правильно його демонструвати потенційним інвесторам. В останній день відбулося представлення стартапів та вибір трьох кращих. Наш проєкт під назвою «PawShield» посів почесне перше місце!»

Детальнішу інформацію можна прочитати на сайті університету