Стаття наших науковців у високорейтинговому журналі

Цікава оглядова стаття наших науковців у високорейтинговому журналі ( імпакт фактор журналу – 3.83!) і водночас перша стаття студентки 2-го курсу – Каріни Маліновської.
Вітаємо авторів!
Коментар відповідального автора статті – доц. Олега Лущака:

“Вийшла наша оглядова статейка про фактори які регулють експресію інсулін-подібних пептидів у дрозофіли. Ці пептиди виконують подіну роль до такої у людини, а їх відсутність призводить до гіперглікемії. Харчування, дієтичні добавки, а також гормони ругулють кількість, секрецію і функціонування пептидів. Огляд надрукований у журналі Insect Biochemistry and Molecular Biology з імпакт фактором 3.83.  сама робота уже є четвертою публікцією з NGO “Research and Development University”
Огляд буде у вільному доступі протягом 50 дні за наступним покликанням https://authors.elsevier.com/a/1dIA33RT96MXRW
Також вітаємо студентку другого курсу Karina Malinovska з її першою і однозначно не останньою публікацією”