Професори кафедри біохімії та біотехнології Володимир Лущак та Галина Семчишин взяли участь у передачі “ПРО ГОЛОВНЕ у деталях” на ОТБ “Галичина”
Говорили про науку в Україні та закордоном, реалізацію спільного румуно-українського гранту, рівень та проблеми навчання у школі та в вишах, особливості навчання на кафедрі біохімії та біотехнології і про те, що потрібно, щоб досягти успіху. Дискусія вийшла дуже цікавою та жвавою.
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2021/12/Слайд5-1024x576.jpg)
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2021/12/Слайд4-1024x576.jpg)
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2021/12/Слайд1-1024x576.jpg)
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2021/12/Слайд6-1024x576.jpg)