“Від теорії до експерименту”: Франківських школярів запрошують до осінньої Школи біохіміків

Протягом вихідних, 27-28 жовтня на базі кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету відбудеться Шоста осіння школа юних біохіміків «Дивовижний світ живого: від теорії до експерименту».

Основна мета Осінньої школи юного біохіміка – пошук та долучення до біологічних досліджень школярів, які цікавляться біологією, люблять експериментувати та вивчати нове, мріють стати науковцями чи поєднати своє життя з біологією, працюючи у лабораторіях різного профілю, інформують в ПНУ.

Найамбітніші учасники Школи зможуть продовжити їхні наукові пошуки в майбутньому, долучившись до проектів, які виконуються на кафедрі біохімії та біотехнології  за різними напрямками: біохімія, дієтологія, геронтологія, біотехнологія.

Учасники школи, за бажанням, зможуть продовжити навчання у Міжнародній біотехнологічній лабораторії Малої Академії Наук (МАН) України, яка функціонує на кафедрі біохімії та біотехнології.

Під керівництвом викладачів кафедри слухачі Школи проводитимуть власне дослідження, результати якого можна буде представити на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, а також на щорічній звітній конференції студентів Прикарпатського університету.

Програма школи передбачає ознайомлення з навчально-науковими лабораторіями та напрямками навчальної і наукової роботи кафедри біохімії та біотехнології, проведення науково-популярних лекцій, дискусій та лабораторних робіт. Під час виконання лабораторних робіт слухачі Школи матимуть змогу самостійно дослідити клітини та біомолекули, які входять до складу живих організмів.

Відкриття школи відбудеться 27 жовтня о 10-й годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 201а, кафедра біохімії та біотехнології, Факультет природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (6-й поверх, аудиторія 617).