На кафедрі відбувся захист курсових робіт

Вівторок 28 травня. Відбувся захист курсових робіт 3-го курсу спеціальності “Біологія:біохімія”. Були озвучені безліч актуальних тем з різних галузей. У роботах використовувались різні модельні об’єкти: рослини, миші різних ліній та мухи. Визначали вплив наночастинок на рівень глюкози у плодової мушки(Аліна Заячківська) та мишей (Тетяна Струтинська), вплив переривчастого голодування на біохімічні показники мишей (Уляна Росипайло, Юлія Шарин), досліджували та удосконалювали методи гібридомної технології (Христина Матвеєва) та мікроклонального розмноження рослин (Христина Тітаренко, Мар’яна Мошура, Владислава Тимків). Також досліджувались вплив графену на плодові мушки (Антоніна Мельничук) та функціонування мітохондрій у різних ділянках мозку мишей (Мар’ян Іваночко). Студенти мали змогу самостійно виконувати практичну частину експерименту та зробити повний аналіз власного дослідження. Всі студенти чудово впорались з завданням і показали хороший рівень підготовки. Активно відповідали на питання та навіть на деяких доповідях розвинулась запекла наукова дискусія зі студентами та викладачами. Захист тривав близько 4-х годин, на протязі яких було розглянуто 10 робіт.
Підготувала
Студентка 3-го курсу
Христина Матвеєва

Від викладачів додамо, що студенти виправдали наші очікування. Чудові доповіді та презентації, добра ерудиція та володіння матеріалом роботи, активна участь у дискусії та цікаві запитання. Як результат – гарні оцінки та море позитивних емоцій та відчуття гордості за таких добрих та мотивованих студентів. Дуже сподіваємось, що Ви не знижуватиме темпу і й надалі радуватиме нас своїми успіхами.