Доцент Марія Байляк взяла участь у церемонії нагородження фіналісток 2-гої всеукраїнської премії Лореаль-ЮНЕСКО “Для жінок у науці”

12 грудня відбувалась церемонія нагородження фіналісток 2-гої всеукраїнської премії Лореаль-ЮНЕСКО “Для жінок у науці”.

Загалом у конкурсі взяло участь біля 200 жінок-науковиць, серед яких авторитетне журі обрало 10 фіналісток. Дуже приємно, що серед цьогорічних фіналісток – доцентка кафедри хімії нашого університету, к.х.н. Тетяна Татарчук. Це вже висока оцінка наукового рівня як самої учасниці, так і університету. Цього року їй трошки не вистачило, щоб потрапити у трійку переможниць.

У церемонії взяла участь доцент нашої кафедри – Марія Байляк, яка минулого року стала однією з трьох переможниць 1-шої всеукраїнської премії Лореаль-ЮНЕСКО “Для жінок у науці”. З вітальним словом виступили Марк Савчук, директор Loreal-Україна, Етьєн де ПОНСЕН, посол Франції в Україні, та Ганна Новосад, міністр освіти і науки в Україні.