З 25 листопада по 22 грудня 2019 року старший лаборант кафедри Галина Шмігель взяла участь в науковому дослідженні впливу комерційного препарату на розвиток ожиріння у свиней після індукованого в них метаболічного синдрому. Дослідження відбулося на базі Інституту фізіології та харчування тварин ім. Яна Кілановського (Яблонна, Польща) в рамках співпраці з Лундським університетом (м. Лунд, Швеція).
Наукове стажування у Польщі
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/IMG_20191211_144126-768x1024.jpg)