![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/01/84206771_2308751315926735_2641666270159699968_o-300x300.jpg)
Місяць: Січень 2020
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/01/84206771_2308751315926735_2641666270159699968_o-300x300.jpg)
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/01/румунія-300x292.jpg)
Наші науковці відвідали Сучавський університет імені Штефана чел Маре для обговорення плану реалізації спільного проекту у рамках програми румуно-українського транскордонного співробітництва
27-28 січня 2020 року професори кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ) Галина Семчишин та Володимир Лущак відвідали Університет «Штефана чел Маре» міста Сучава (Румунія) в рамках реалізації транскордонного гранту “Персоналізовані підходи для попередження ожиріння та read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/01/slovenia-2-300x225.jpg)
Професор Володимир Лущак поділився враженнями від поїздки до Університету м. Гориця (Словенія)
Short report on Prof. Volodymyr Lushchak’s VISIT TO THE UNIVERSITY OF NOVA GORICA (UNG, http://www.ung.si/en/), Slovenia. My visit was mainly focused on the LABORATORY OF ENVIRONMENTAL AND LIFE SCIENCES (LELS, http://www.ung.si/en/research/laboratory-for-environmental-and-life-sciences/staff/) from 10 to 19 January, 2020. The flight of read more
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/01/1514539892_christmas-300x155.jpg)