Науковці кафедри стали переможцями конкурсів від Національного фонду досліджень

Наукова рада Національного фонду досліджень України днями затвердила рейтингові списки проєктів учасників-конкурсів «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» та «Наука для безпеки людини та суспільства». У першому конкурсі рекомендований конкурсною комісією прохідний бал для проєктів-переможців – 87.3, а у другому – 83.1.

Відрадно зазначити, що у конкурсі «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» переміг проєкт доцентки кафедри Марії Байляк (“Інтермедіати фенілпропаноїдного шляху як речовини для продовження тривалості і якості життя”).

В іншому конкурсі  – «Наука для безпеки людини та суспільства» – переміг проєкт доцента Дмитра Господарьова (“SARS-COV-2-індуковані структурні і імунні порушення в органах-мішенях: пошук предикторів важкості перебігу і прогнозування ризиків виникнення ускладнень”).