2020 рік – важлива віха в історії програм співробітництва, профінансованих Європейським Союзом. Студенти-волонтери разом із доцентом Олександрою Абрат долучилися до акції із розповсюдження інформації про можливості участі громадян Івано-Франківської області у проєкті із транскордонного співробітництва: “Персоналізовані підходи до попередження ожиріння та діабету”. Деталі проєкту на нашому сайті: http://www.prepod.org.ua/
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/10/121336096_2692164164252113_6550706560659031872_o-1024x640.jpg)