Навчально-дослідницький курс «Біотехнологічне стартаперство для школярів» від професора Володимира Лущака та команди

Авторський курс «Родинний біотех-стартап» для сімей з усієї країни від українського біохіміка, доктора біологічних наук, професора, лауреата премій «Scopus Awards Ukraine» та «Web of Science Award Ukraine», Володимира Лущака та команди

Коментар професора Володимира Лущака: “Мене запросили спробувати нову форму роботи зі школярами і я з задоволенням погодився на цей експеримент – разом з Іриною Ждановою. Як на мене, то така система повинна працювати разом чи паралельно з іншими формами мотивації школярів займатися наукою. А якщо це ще й корисно для здоров’я, то НА ЗДОРОВ’Я. Не всім же лишень співати, танцювати і “хохотати” чи сміятися з пальця. Хтось має читати мудрі пізнавальні книги. Хтось має створювати нові продукти і забезпечувати нормальне життя тих самих “хохотунів”. А якщо така активність залучить молодь до науки та ще й навчить їх заробляти якісь гроші, най буде невеликі для початку, тобто створювати додану вартість на основі важливого для здоров’я людей продукту, наукомісткого і, може, примітивного на перших етапах, підходу, то це буде чудово. Все велике має починатися з маленького. Це суть справжніх українців. Успіхів! Хто захоче підтримати цю ідею, можете поширити цей допис. А хтось для себе може просто почерпнути ідею для здоров’я, свого і своїх рідних та друзів.”

Записатися на курс можна за посиланням: