ІНТЕРВ’Ю ПРОФЕСОРА ВОЛОДИМИРА ЛУЩАКА “УРЯДОВОМУ КУР’ЄРУ”

Володимир ЛУЩАК: «Завдяки біохімії маю змогу докопатися до самих основ життєвих процесів»

ІНТЕРВ’Ю ПРОФЕСОРА ВОЛОДИМИРА ЛУЩАКА “УРЯДОВОМУ КУР’ЄРУ”

“Нещодавно один із провідних учених України біохімік, доктор біологічних наук, завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, професор Володимир Лущак увійшов до рейтингу 25 найбільш цитованих науковців світу. Сьогодні кафедра біохімії та біотехнології, яку заснував та очолює професор Лущак, добре відома серед міжнародної наукової спільноти. Найголовніше її досягнення, переконаний він, те, що на кафедрі навчають студентів творити науку світового ґатунку. Тут панують повага, творчість і праця. Усе те, що заклали самому Володимирові Лущаку ще в ранньому дитинстві.”

Детальніше за посиланням