Дуже приємно бачити у рекламі медичного діагностичного центру “Медсервіс” наших випускників – Якуц Олег та Юрій Черепов. Знаємо, що й інші наші випускники знайшли там роботу. Радіємо їхній професійній самореалізації. Впевнені, що вони стануть (або вже стали) добрими фахівцями своєї справи. До слова, тепер вони вже нас консультують у практичних питаннях – зокрема щодо роботи на сучасних діагностичних приладах
Наші випускники працюють у діагностичному центрі ” Медсервіс”
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2022/02/медсервіс-1024x576.jpg)