Освітній проєкт за підтримки служби академічних обмінів (DAAD)

МАЄМО ПРИЄМНУ НОВИНУ
Команда викладачів/науковців України та Німеччини отримала грант від Німецької Служби академічних обмінів (DAAD) на підтримку навчання українських студентів у 2023 році.
Проєкт передбачає онлайн-курси з різних галузей біології, біоінформатики та методики викладання біології для українських студентів-біологів.
Керівник проєкту – директор Інституту Фізіології Тюбінгенського університету, проф. Ольга Гаращук
Організаційна команда з боку України – кафедра біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету (керівник – проф. Володимир Лущак)
Організатори (викладачі) курсів – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Львівський національний університет імені Івана Франка, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Інститут фізіології імені О.О. Богомольця НАН України, Інститут біохімії О.В. Палладіна НАН України, ТОВ Експлоджен (Львів), Херсонський державний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Інститут Фізіології Тюбінгенського університету (Німеччина), Ганноверський медичний університет (Німеччина), Саарландський університет (Німеччина), Університет Лідса (Велика Британія), Інститут Органічної хімії та біохімії (Чехія).
Програми та дати проведення курсів, умови реєстрації на курси та інша інформація будуть доступні згодом на сайті проєкту http://lifesciencescourse.org/.

Слідкуйте за стрічкою новин на нашому сайті або сторінці Facebook “Кафедра біохімії та біотехнології ПНУ”