Наш магістрант Святослав Харук проходить стажування з біоінформатики в EMBL (Німеччина)

Після успішного проходження Літньої школи з аналізу біологічних даних (BDS^3), яка проходила в 2023 році в Ужгороді, наш студент-магістрант Святослав Харук приєднався до дослідницької групи Dr. Wolfgang Huber з Європейської  лабораторії молекулярної біології (EMBL) (Гайдельберг, Німеччина) на навчальне стажування з грудня 2023 по грудень 2024. Стажування відбувається дистанційно.
Метою стажування є навчання Святослава методам біоінформатики, зокрема методам, які використовують співвідношення в клітині сплайсованих і несплайсованих транскриптів, як це виявлено в даних секвенування пооддиноких клітин РНК (scRNA-seq), для з’ясування динаміки регуляції генів. Студент застосовуватиме цей метод у проєкті, загальна наукова мета якого полягає у дослідженні генетичної регуляції оновлення тканин в епітелії товстої кишки тварин. Залучення Святослава передбачає роботу з великими та складними наборами даних, дослідження даних, оцінку якості,
узагальнення та перетворення даних та перевірка альтернативних підходів аналізу.

Детальнішу інформацію про дослідницьку групу Dr. Wolfgang Huber можна прочитати за посиланням: