Відкриття магістерської освітньої програми Біоінформатика

Ми раді повідомити, що в цьому році розпочнеться перший набір на освітню програму “Біоінформатика” на магістерському рівні. Це галузь знань на стику біології та інформатики, яка пов’язана з аналізом великих масивів біологічних даних.

Навчання буде відбуватися в рамках спеціальності 091 Біологія та біохімія. Освітню програму побудовано таким чином, щоб вона була доступною для студентів, що не мають попереднього досвіду з інформатики чи програмування. Студенти, які здобули ступінь бакалавра з небіологічних спеціальностей, зможуть отримати необхідні біологічні знання за рахунок вибіркових курсів.

Ця програма буде реалізовуватися нашою кафедрою Біохімії та біотехнології спільно з кафедрами Біології та екології та кафедрою Інформаційних технологій  ПНУ

Контактна особа Володимир Швадчак