Наші студенти взяли участь в міжнародній науковій онлайн-конференції

24 березня 2023 р відбулася ІІI  Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Проблеми та досягнення сучасної біотехнології» за сприяння кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України. На цій конференції виступили з усними доповідями наші студентки 3 курсу Анна Охович та Анастасія Ткачик. Анна представила результати про здатність родіоли рожевої інгібувати α-амілазу in vitro, як один із шляхів боротьби з ожирінням. Анастасія розповіла про модулюючі ефекти паростків броколі на ожиріння у мишей. Дівчата взяли активну участь в обговорені результатів своїх та інших учасників конференції.

Також на конференції відмітили наукового керівника наших студенток – професорку Марію Байляк, яка чудово підготувала дівчат до конференції.