Співробітники кафедри біохімії та біотехнології ПНУ взяли активну участь в 5-му науковому пікніку міста Івано-Франківськ

Десятого травня 2024 року на площі ринок відбувся 5-й науковий пікнік в Івано-Франківську. Уже традиційно Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника, зокрема Факультет природничих наук , представляли співробітники кафедри біохімії та біотехнології, кафедри хімії, а також кафедри біології та екології. Доцентка кафедри біохімії та біотехнології Олександра Абрат разом із магістрантами Святославом Харуком та Андрієм Штурмаком в межах події безкоштовно вимірювали Івано-Франківцям та гостям міста життєві показники, як от: тиск, пульс, рівень кисню, ріст, вагу, відсоток в організмі жиру, м’язів, рівень в крові глюкози, холестерину та його транспортних форм тощо. Локація мала численних відвідувачів. І хоча палюче сонце трішки виснажувало, бажання вести просвітницьку діяльність та пропагувати здоровий спосіб життя давали енергію не лише вистояти, але й бути корисними.