Наші студенти стали стипендіатами Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень

Оголошено результати конкурсу на здобуття студентами Прикарпатського національного Університету імені Василя Стефаника стипендій Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень (м. Варшава, Республіка Польща). Серед стипендіатів – двоє студенток кафедри біохімії та біотехнології – Софія Владика та Іванна Козачишин. Розмір стипендії – 1000 $.

Метою проведення конкурсу є відбір обдарованих студентів Університету, розвиток їх наукової активності, розширення здобутих знань за допомогою призначення цим студентам грошових стипендій, а також надання можливості взяти участь у міжнародних заходах, які організовує Фонд, у якості волонтерів відповідно до умов Угоди про співпрацю з Фондом Інституту Східноєвропейських Досліджень.
Нагадаємо, що минулих років стипендіатками конкурсу були наші студентки Надія Стефанишин та Аліна Заячківська.