Вітаємо переможців першого (заочного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади ПНУ з БІОЛОГІЇ та дякуємо всім сміливцям, які взяли участь у заході!!!!
Нагадуємо, що ІІ тур (очний) проходитиме 27 березня 2021 р. (формат проведення буде повідомлено учням особисто). Переможці другого туру отримають додаткові 20 балів до ЗНО з біології!
ЧЕКАЄМО НА ВАС!!! І кожному бажаємо ПЕРЕМОГИ!!!
Вітаємо переможців першого (заочного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади ПНУ з БІОЛОГІЇ!
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2021/03/156544827_2841481009320427_6466939250815478080_n.png)